Kran shum pak i perdorur 3.5 ton

Shitet nga: Besnik 09 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Krani eshte i montuar ne rimorkio ne gjendje pune i sa po ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim