MAN TGA 41.480

Shitet nga: alesjo 20 Shk 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 2008
Km 170.000
Ne gjendie pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim