Man

Shitet nga: gani 08 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin shum i mir gjendje shkelqyshme kiperash vti 2001 boj edhe ndrrim me maj bager qe me
komvenon per me shum info tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim