Mercedes - Benz 609 D

Shitet nga: Alberti 25 Maj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes - Benz 609 D sapo i ardhun nga Gjermania. Viteprodhimi 1993 - Diesel dhe asht ne gjendje shum te mir dhe te rregullt gjithashtu me Dokumenta.

Per mashum na Kontaktoni ne Numrin 044266083 + VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim