Mercedes 814 Me kran

Shitet nga: Qendrim 09 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin mercedes 814 i sapo ardhur nga gjermania me 142km te kaluara te garantura i vitit 1992 me dogan te paguar ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim