Mercedes-Benz 8.14 me kran

Shitet nga: Qendrim 29 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 814 viti i prodhimit 1992 eshte me kran i sapo ardhur nga gjermania ka vetem 120 mih km te kalura original te garantume ngjyre i bardh ne gjendje perfekte .Bejm edhe nderrim . Nr.Kontaktues 045650791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim