Mercedes Benz Sprinter 211 cdi

Shitet nga: Muhamet 24 Gsh 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I po sa ardhur nga gjermani, Km origjinal 170000 ,Kontrollen teknike, vajin etj te kryme, gomat Profil 7-8 mm, motori 2.2 kb. 109 PS, me 6 ulse ,me central etj,per informata me te hollsishme na kontaktoni ne keta Nr. 044-859 778 ose 044-617 393.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim