Mercedes-1625

Shitet nga: Valon 21 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-25
Shitet kamioni mercedes 1625 me kran kamioni asht shum ne gjendje te mir me dugane te paguar qmimi me marveshje per kontakt ju mirpresim ne numer ose viber +37744906537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim