Mercedes 407

Shitet nga: Daut 24 Mar 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Është. Ne gjendje te mir Punë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim