Mercedes Vaneo 1.7 CDI -03

Shitet nga: Petrit Mujaj 10 Gsh 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina eshte e pa doganuar
Motorri eshte 1.7 Turbodizell
267.000 tkm, motorri esht top, t'gjitha serviset me liber te kryme
Klima i funkcionon
Karrikat e mbrama i palohen plus e ka kepekin speciall per ngarkim/shkarkim te mallit.

Qmimi eshte i lir por simas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim