Mercedes actros

Shitet nga: alesjo 20 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 2002
Km 250.000
Ne gjendie pune kamioni ndodhet ne itali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim