Mercedes-benz 1843

Shitet nga: Beslim haxhnikaj 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni esht ne gjendje perfekte ka qen i autoshkolles ka vetem 500.000 te kaluara ka retarder po ashtu klim tempomat te gjithaa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim