Mercedes benz sprinter 211 cdi 170000 km origjinal

Shitet nga: Muhamet 22 Nën 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I posa ardhur nga gjermania ,me 6 ulse km 170000, kontrollen teknike ,vajin etj te kryme ,gomat profil 6-7 mm,motori 2.2 kb, 211cdi,109 ps,centrall .per informata me te hollsishme na kontaktoni ne keta nr.044-859 778 ose 044-617 393.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim