Prokolic Traktori

Shitet nga: abc 05 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet prokolica e traktorit ne gjendje te mire per me shum info ne tel : 044156932
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim