Rimorkjo

Shitet nga: shpend 04 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shperndarse e plehut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim