Shes Bager

Shitet nga: Xhavit Berisha 08 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Bager i cili është në gjendje të rregullt teknike. Bageri është mjaft i shfrytezueshëm për pun të ndryshme.
Numri kontaktit: 044209911
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim