VOLVO EC 360 BLC -03

Shitet nga: Volvo 360 06 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shec bagerin VOLVO EC 360 BLC viti prodhimit 2003 bageri esht ne gjendje shum te mir per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim