impiant betoni - betonjerk, mixer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kotica shpk 16 Jan 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shesim impiant betoni marka Ocmer,
viti prodhimit 2000
i gjithi auomatik
composto da:
5 vaska per magazinim inertesh
3 silos te zmontushem per magazinim cemente
quader elektrik
kabine komande mobile
prodhimi ora 100 mc/ore
per me shume tel. 00355672022763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim