Bager 1.6 ton

Shitet nga: Arben 02 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina ndërtimi
Bageri posedon korpat 30cm,50,cm dhe 80cm te gjitha korpa origjinale..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim