Kran per ndertim ose vinq i ndertimit ka kra 20x20

Shitet nga: Besnik 06 Mar 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina ndërtimi
Ky vinq gjendet ne zvicer eshte ne gjendje te rregullt pune dhe i servisuar ka krah 20mx18 m nese ju pelqen vjen mrana jave ose me se largi mranaujt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim