SHITET AUTOBUSI VOLVO DROGMOLLER

Shitet nga: M E N D I 09 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina udhëtimi
SHITET AUTOBUSI VOLVO DROGMOLLER NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE NUK KA NEVOJ PER INVESTIME ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE VITI 1996 MOTORRI 420 GOMA TE REJA TE DIMRIT ETJ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim