setra Mercedes volvo drogmoller autobus

Shitet nga: M E N D I 13 Mar 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina udhëtimi
shitet autobusi volvo drogmoller ne gjendje perfekte klim abs retarder interder autobusi eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike per me shum kontakto ne nr 044117376


setra
mercedes
volvo
drogmoller
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim