Mercedes Benz 608 kiper

Shitet nga: Muhamet Alia 24 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Deçan
Shum ne gjendje te mir pune ,viti 86,km137mi,dora e par ka qen e qytetit te Dortmundit, per at arsye ka km .pak ,kam pru nja 10 motorra te kerrev dhe per ket arsye e kam regjistru,per te levizur shlir ne treg,vetem nje vit ka qen i regjistrum, me 7 ulse ,drejt ngarkese permbi 3.5 ton,kiperi funksion mir, ndrrim i mundshem per info.ma te hollsishme na kontaktoni ne kta nr.044-859778 ose 044-617393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim