Peugeot Boxer 2.8 HDI -2003

Shitet nga: Faruk 15 Tet 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shitet Vetura e sa po ardhur nga Zvicrra. Vetura eshte ne gjendje te mir.
Kilometra :85.000
Viti:2003
Ulse: 03
Manuel Minjaq më 6 Shpejtesi
Motrri 2.8 HDI -Diesel
Servisi i fundit eshte ber ne Zvicerr me 84:500 KIlometra
Veturen mund ta vozitni dhe ta provoni
Vetura eshte e pa Doganuar ..!
Viber/ Whatsapp
+41791010333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim