Peugeot Boxer 2.8 HDI 2003

Shitet nga: Faruk 25 Mar 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shitet Vetura e sa po ardhur nga Zvicrra. Vetura eshte ne gjendje te mir.
Kilometra :85.000
Viti:2003
Ulse: 03
Manuel Minjaq më 6 Shpejtesi
Mitori 2.8 HDI -Diesel
Servisi i fundit eshte ber ne Zvicerr me 84:500 KIlometra
Veturen mund ta vozitni dhe ta provoni
Vetura eshte e pa Doganuar ..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim