Vw kombi 1.8 benzin 1990

Shitet nga: Vw kombi me rimorkio 24 Pri 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Deçan
Kombi eshte ne gjendje extra te mire perveq rexhistrimit as edhe nje cent nuk ka nevoj me investu ne te.
Kombi eshte i Çlajmeruar per asye se nuk e perdori dhe te mos ket denim.
Gomat e nderruara vajin filterat te gjitha i ka te sapo kryera.
Kombi eshte me dupllo stanica dhe eshte ne gjendje super te mire.


Kombin e jap edhe me pune me shtrim Kocka te oborrit....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim