Makina lidhese 4 copa

Shitet nga: Besnik 23 Maj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina lidhëse
Te gjitha ne gjendje pune dhe te pa perdorura ne kosov njera eshte clas markant 50,tjetra rivier calsias eshte gati e re, tjetra eshte new holand 945 S ,tjetra bamford 58 bucher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim