Maqina per blurje dhe shkoklim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Betim 26 Shk 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina lidhëse
Shesim maqina per blurjen dhe shkoklimin e misirit me garancon 1vjeqar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim