Perkolic Plehu - Rimorkio Plehu

Shitet nga: Egzon 28 Mar 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina lidhëse
Perkolica osht ne gjendje te rregullt me pod te hekurit dhe zingjir te ri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim