Rimorkio per bartje te kafshve

Shitet nga: 045565939 28 Shk 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina lidhëse
Shitet rimorkio per gjyp dhe traktor shum efort ere epunuar vet mund ti barti 2-3 lop. gjatsia 2.50m gjersia 1.40.lartsia 1.08 cm.osin e kombit fiat dukato gumat 14 C esht e marume me shina te fabrikes 1 cm trash mbi 1500 kg i bart.rimorkio esht e punuar shum e fort eka edhe sajllen te biga mbi 20 metra gjat .meni fjal per merakli osht.ndrrim i mundshem me najsen qe mkonvenon.qmimi mjaft i arsyshem.ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim