WELGER AP 53

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Beqir Kuqi 26 Pri 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina lidhëse
WELGER AP 53
Ne Gjendje Te Re
Dhe shum Ljoje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim