Welger RP 12

Shitet nga: Beqir Kuqi 19 Maj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina lidhëse
Maqin e Ballave te njom
Welger RP 12
Ne gjendje shum te mir
Dhe Shum Lloje Tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim