Pomp e ujit dhe agregat

Shitet nga: Murat Lekaj 03 Jan 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Moto-kultivatorë
Pompa e ujit-dizel agregati-benzin 7 kilovat
Pompa e ujit 800€,agregati450€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim