Mulli trofazesh,me gurih dhe blun miser dhe grur.

Shitet nga: Fa.Demhasaj 18 Mar 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Të tjera
SHesim mullirin trofazesh,me gurih bluen miser dhe gruar,esht shum i rujtur,posedon sanduk te drurit,dhe posedon peshoren,esht shum ne gjendeje te mir,shum pak esht i perdorur,ju mirpresim ne telfon 044826915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim