RIMORKIO PER KAFSHE SHUM EFORT

Shitet nga: 045565939 19 Sht 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Të tjera
Shes rimorkio per traktor dhe gjyp esht e re ngjendje teper tmir e punuar vet.dimenzionet gjatsia 2.50.gjersia 1.40.naltsia 1.10cm.osin e kombit fiat dukato .2-3 lop mund ti bartni.gumat 14 C mban pesh mbi 1500 kg.shasia esht maruar me shina fabrikes 1 cm trash.siq po shihet mjaft e shternguar garantoj per te.eka edhe sajllen mbi 20 metra me ngre dej 1000 kg meni fjal per merakli osht.ndrrim i mundshem me naj frejz traktori apo kos.ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim