Traktor dhe Makin per mjelljen e misrit me ajer.

Shitet nga: Shpend 17 Shk 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Të tjera
Makin per mjelljen e misrit me ajer (pleumatike).
Traktor 595
Jon ne gjendje te rregullt
te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit:
044 266-204
049 266-204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim