Traktor dhe Makin per mjelljen e misrit me ajer.

Shitet nga: Shpend 17 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Të tjera
traktor 595 dhe
maqin per mjelljen e misrit me ajer,
Jan ne gjendje shum te mir.
Te interesurit te kontaktojn ne numrin e telefonit:
044 266 204 049 266 204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim