2 Traktor Fendt Dhe Steyr , Traktor

Shitet nga: Egzon 24 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
Traktorat jan ne gjendje te rregullt te gatshem per pun te sapo ardhur nga Zvicra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim