Bandash 20 me sigures per prokolic

Shitet nga: 045 565 939 18 Jan 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
She's bandash 20 me sigures per rimorkio te beogradit dhe trepqes ne gjendje shum tmir, qmimi 50 euro urgjent ju mir pres,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim