Furguson 33 dhe perkolic komplet

Shitet nga: furguson 33 04 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
Traktor 33 dhe prekolic ne gjendeje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim