Mbjellse e misrit e sa po ardhur nga zvicra

Shitet nga: Besnik 18 Pri 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
Maqina eshte ne gjendje shum te mir po ashtu mbjell faren dhe hedh plehun kimik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim