Shesim imt 540 imt 539 si dhe mjete bujqesore

Shitet nga: Besi🚜🚜🚜 12 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
Shesim imt 540 imt 539 si dhe mjete bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim