Shitet traktor 466 hürlimann 4x4

Shitet nga: KRASNIQI 02 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
Shitet traktor hürlimann 466 i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir pune posedon kabinen me nxemje dhe ftohje Radio ka dy karrika gjindemi ne komun te rahovecit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim