Traktor , Pres te Dengave

Shitet nga: Frasher Delijaj 16 Shk 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
Shitet Traktori me lug dhe presa e dengave ne gjendje shum te mir , Qmimi eshte me marrveshje
Kontaktoni 045600926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim