Traktor

Shitet nga: Besim 10 Mar 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
Shesim traktor si dhe mjete bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim