Traktor 33 dhe perkolic

Shitet nga: furguson 33 20 Shk 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
Traktor dhe perkolic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim