Traktor massey fergusan

Shitet nga: Xxxx 18 Krr 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
Shitet traktori massey fergusan se bashku me ram te druve dhe pllugj ne gjendje te rregullt,gomat e reja etjj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim