Traktorin me mjete te punës

Shitet nga: Pjetër 27 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
Shes Traktorin me keto
mjete pune : Rimorkio , Vllaqë , Pllug , Grabujë mbledhëse . Traktori eshte ne gjendje shum te rregullt i cili ka pothuajse te gjitha pjesët e ndëruara(të reja ), ka gomat e pra dhe te pasmet te reja ,eshte me kabinë mbuluese dhe dyer dhe eshte i ngjyrosur komplet.Rimorkio eshte e punuar me dorë nga farkatarë profesionist në Mitrovicë , funksionon edhe me Kiper , Grabuja mbledhëse eshte e Zagrebit firma Dubrava dhe e ngjyrosur , Pllugjët jan të rëndë edhe vllaqa eshte ne gjendje te rregullt !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim