Autokampink

Shitet nga: KAMERAJ 25 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Autokampink ne gjendje te rregullt me dhome me banjo dhe kuzhin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim