Mini Kawasaki Motor

Shitet nga: Halil 28 Mar 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Motori osht i ardhur nga zvicra dhe ne gjendje te rregult .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim